Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

08.03.2024 roku odbyła się wycieczka edukacyjna przedszkolaków z grupy Misie i Biedronki do sali koncertowo – widowiskowej Muza w Sosnowcu na musical pt. Alicja w krainie czarów. Celem i założeniami programowymi wyjazdu było podniesienie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki i zachowania w teatrze poprzez udział w spektaklu a także uwrażliwienie na piękno.

W czasie wycieczki uczniowie obejrzeli fascynujące przedstawienie o dziewczynce Alicji, która zasypiając przeniosła się w cudowny świat czarów. Dzieciaczki wraz z aktorami przenieśli się do świata wiecznego dzieciństwa i poznali zabawne historie „Alicji w krainie czarów” i jej towarzyszy. Po przedstawieniu dzieci zadowolone, pełne wrażeń i emocji wróciły do przedszkola.