Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

18 marca w poniedziałek w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka - patrona Irlandii. Była to wspaniała okazja, aby zaznajomić się z kulturą, muzyką i historią niezwykłego kraju, jakim jest Irlandia.

Szkołę ożywiły zielone ubrania naszych uczniów i nauczycieli, kapelusze Leprikona, wszechobecne koniczynki, irlandzka muzyka, fotobudka. Na tablicach umieszczone zostały najważniejsze fakty o Irlandii. Chętni uczniowie przygotowali kapelusze w ramach indywidualnego konkursu na najciekawsze nakrycie głowy. Pomysły był bardzo różne, kreatywność dzieci była rewelacyjna! Cieszy nas fakt, że uczniowie z zaangażowaniem celebrowali Dzień Świętego Patryka. Całość obchodów uświetniła degustacja słodkości, ciasteczek, babeczek i galaretek w kolorze zielonym. Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie!

W tym dniu rozstrzygnięty został konkurs na najciekawsze nakrycie głowy. Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce: Antoni Sobalak kl. 2B

II miejsce: Igor Frączek  kl. 3B

III miejsce: Martyna Hatlapa kl. 3B

Gratulujemy i mamy nadzieję, że obchody dni św. Patryka wpiszą się na stałe w kalendarz uroczystości szkolnych.

 

Koło europejskie, nauczyciele Magdalena Bednarczyk i Mariola Kornaszewska