Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Uczniowie uczestniczyli w Gminnym Konkursie Recytatorskim i wystąpili przed publicznością recytując wiersze oraz prozę. Każdy z uczestników pokazał swoje umiejętności recytatorskie i wykazał się oryginalnością i pasją.

Zdobyli nagrody i wyróżnienia, co sprawiło, że konkurs był jeszcze bardziej emocjonujący. Dla wszystkich uczestników było to niezapomniane przeżycie i doskonała okazja do prezentacji swoich talentów. Konkurs recytatorski był świetną okazją do promocji sztuki recytacji i rozwijania umiejętności mówienia publicznego.

 

Agata Wierzbicka zajęła III miejsce

Karina Klimecka zajęła III miejsc

Amelia Chmiest zajęła I miejsce

Antoni Koba zajął II miejsce

Wiktor  Wylon otrzymał wyróżnienie

 

Opiekunowie: Anastazja Gajewska, Patrycja Kaliszewska, Agnieszka Łaszczyca, Wioletta Drygalak.