Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

W marcu  odbyły się zajęcia biblioteczne dla przedszkolaków. Podczas zajęć dzieci mogły dowiedzieć się, jakie korzyści niesie ze sobą czytanie książek, jak dbać o książki oraz jak korzystać z zasobów bibliotecznych.

Po zapoznaniu się z zasadami korzystania z biblioteki, dzieci mogły samodzielnie wybrać książki, które chciałyby wypożyczyć. Zajęcia biblioteczne to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności czytelniczych oraz kreatywności u najmłodszych czytelników. Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa ma na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Dzięki takim zajęciom dzieci mogą poznać piękno literatury i rozwijać swoje

Lekcje biblioteczne  są niezwykle ważne dla promowania czytelnictwa oraz rozwijania umiejętności czytelniczych już od najmłodszych lat.