Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Tydzień Edukacji Globalnej z PAHW tym roku dołączyliśmy do działań z obszaru edukacji globalnej po patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej, której hasłem było „Pokój dla planety. Planeta pokoju”.

Celem akcji było podniesienie świadomości nt. globalnych wyzwań, rozwijanie krytycznego myślenia oraz pobudzanie uczniów i uczennic do empatii. Akcja polegała na zorganizowaniu wystawy plakatowej „Wojna i Pokój” poświęconej tematom związanym z konfliktami zbrojnymi, dążeniem do pokoju i doświadczeniom uchodźczym. Była to dobra okazja do poruszenia tematów konfliktów zbrojnych dziejących się na świecie, ich wpływu na życie ludzi oraz metod zaangażowania na rzecz pokoju, szczególnie w teraz w Strefie Gazy i na Ukrainie.

Tydzień Edukacji Globalnej z PAH