Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Spektakl „Scrooge. Opowieść Wigilijna”19 grudnia uczniowie klas V i VII udali się do Teatru Nowego w Zabrzu na spektakl „Scrooge. Opowieść Wigilijna”.

Ebenezer Scrooge to bogaty człowiek, dla którego pieniądze są najważniejsze. Po spotkaniu trzech Duchów Świąt Bożego Narodzenia, w głównym bohaterze dokonuje się przemiana w człowieka pełnego refleksji i uczuć. Ta klasyczna, piękna opowieść Karola Dickensa wprawiła nas w świąteczny nastrój i uświadomiła co tak naprawdę jest w życiu ważne. Wspaniała oprawa muzyczna, scenografia oraz gra aktorska zapewnia głębokie przeżycia u widza. Warto zobaczyć!

Wychowawczynie klas V i VII Magdalena Bednarczyk i Małgorzata Domańska, p. Wioletta Drygalak oraz p. Mariola Kornaszewska