XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Mój Anioł. Rozmowa z Aniołem”    Celem konkursu było: wychowanie zmierzające do osiągnięcia ludzkiej dojrzałości poprzez kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, ochrona i wzmacnianie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży poprzez rozwijanie wrażliwości na potrzeby własne i innych, inspirowanie do kreatywności i własnej pracy twórczej, rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zamiłowania do języka ojczystego, zwrócenie uwagi na potrzebę jego pielęgnowania, dbałość o kulturę i czystość mowy polskiej, kształtowanie umiejętności poprawnego, jasnego, logicznego i sugestywnego formułowania myśli oraz odkrywanie młodych talentów, stworzenie im możliwości publicznej prezentacji.

Tematyka prac związana była z aniołami, z ich działalnością w życiu człowieka oraz z różnymi zadaniami jakie mają do spełnienia.

XII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Mój Anioł. Rozmowa z Aniołem” wyróżnienie otrzymała Jagoda Czerwińska z klasy VII.

Niech twórczość artystyczna młodych ludzi będzie odzwierciedleniem ich wrażliwości na prawdę, dobro i piękno w otaczającym nas świecie.

Gratulujemy uczennicy  talentu literackiego. Życzymy dalszych sukcesów