1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2015 / 2016


8 listopada wybiła godzina spektaklu pt. "Królewna Śnieżka" przygotowanego przez świetlicę szkolną.

Dzieci zajęły miejsca w sali zamienionej jak za dotknięciem różdżki w czarodziejską krainę. Dzięki przygotowanej scenografii, nastrojowemu oświetleniu i dźwiękach pięknej muzyki wszyscy znaleźli się w magicznym lesie.

11 listopada 2016 r. punktualnie o godz. 12.00 w Kościele pod wezwaniem Świętego Marcina w Wojkowicach Kościelnych odbyła się akademia z okazji odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI, którą przygotowali uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych.

3 listopada 2016 roku odbyły się dwie niecodzienne lekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wojkowicach Kościelnych.  Tajemniczymi miejscami był  Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Będzinie. W zajęciach uczestniczyli  uczniowie klasy IV oraz uczennice kółka teatralnego i czytelniczo-literackiego.

„ŚLUBUJĘ  BYĆ DOBRYM  POLAKIEM, DBAĆ  O  DOBRE IMIĘ  SWOJEJ  KLASY I SZKOŁY, BĘDĘ UCZYĆ SIĘ W SZKOLE, JAK KOCHAĆ OJCZYZNĘ, JAK  DLA NIEJ  PRACOWAĆ  KIEDY DOROSNĘBĘDĘ SIĘ  STARAĆ BYĆ DOBRYM  KOLEGĄ I KOLEŻANKĄ, SWYM ZACHOWANIEM SPRAWIAĆ RADOŚĆ RODZICOM  I  NAUCZYCIELOM” – tymi słowami uczniowie klasy pierwszej  uroczyście zadeklarowali swoją przynależność do społeczności uczniowskiej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych.

Bajki i baśnie wszyscy kochają
i chętnie głośno je czytają
Niezwykli bohaterowie tam mieszkają,
główki z kartek wychylają
i na Ciebie tam czekają…
w świat niezwykły zapraszają!