Po znakomitych występach w zawodach Gminnych, Nasi szachiści nie zawiedli i tym razem.

W turnieju powiatowym wzięły udział najlepsze szkoły z Powiatu Będzińskiego w kategorii Szkół Podstawowych  i  Gimnazjów.

Gimnazjaliści z Wojkowic Kościelnych w składzie Ola Domańska, Arek Roch, Piotrek Łętowski i Igor Madej zajęli pierwsze miejsce pokonując szkoły  G1 Mierzęcice, G3 Będzin, G 4 Będzin oraz G1 Czeladź.

Nasi uczniowie SP w składzie Dagmara Białas, Robert Paciorek, Gracjan Knap, Kuba Drygalak zajęli drugie miejsce ulegając jedynie szkole z SP2 Czeladź.

Pozostałe  lokaty zajęły SP 3 Będzin oraz SP 1 Będzin.

Wielkie gratulacje dla Naszych uczniów i trzymamy kciuki za występy w zawodach Rejonowych, które odbędą się w dniach 3 i 4 XI 2016  w ZSP Wojkowice Kościelne.