1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wojkowice Kościelne 12.12.2013r.

Zawiadomienie  o wyborze najkorzystniejszej oferty

Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 1  ustawy z dnia 29 stycznia 2004r Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z  2013r. poz. 907 z późniejszymi  zmianami) Zamawiający zawiadamia, iż dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty    w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na Dostawę produktów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Wojkowicach Kościelnych prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego z możliwością składania ofert częściowych. Dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty  w częściach I, II, III i IV

Część I – Dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych

(w tym: mleko, produkty mleczarskie, przetworzone owoce i warzywa, jaja, produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne, ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso z ryb, różne produkty spożywcze)

Zamawiający za najkorzystniejszą uznał ofertę nr 4 :

Henryk  Milewski

Firma Handlowa

42-470 Siewierz

ul. Klubowa 12

cena brutto :  61 198,16

Uzasadnienie:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta. Wykonawca spełnił warunki udziału w postępowaniu, oferta nie podlegała odrzuceniu. Oferta uzyskała w kryterium oceny – CENA  -100pkt. w w/w  części.

Część II – Dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Wojkowicach Kościelnych

Zamawiający za najkorzystniejszą uznał ofertę nr 1 :

Zakład  Rzeźniczo-Wędliniarski

Jacek Bara

42-460 Boguchwałowice

ul. Buczka 6

cena brutto :  31 785,25

Uzasadnienie:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta. Wykonawca spełnił warunki udziału w postępowaniu, oferta nie podlegała odrzuceniu. Oferta uzyskała w kryterium oceny – CENA  -100pkt. w w/w  części.

Część III – Dostawa owoców, warzyw i podobnych produktów do  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Wojkowicach Kościelnych

Zamawiający za najkorzystniejszą uznał ofertę nr 3 :

F.H.U. DAMEX

Damian  Surmański

41-940 Piekary Śląskie

ul. Bytomska  86/1

cena  brutto : 17 071,00

Uzasadnienie:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta. Wykonawca spełnił warunki udziału w postępowaniu, oferta nie podlegał odrzuceniu. Oferta uzyskała w kryterium oceny – CENA -  100pkt.  w  w/w  części.

Część IV – Dostawa pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Wojkowicach Kościelnych

Zamawiający za najkorzystniejszą uznał ofertę nr 2 :

Zakład  Piekarniczy „MALTA”

Jerzy Maltazar

42-470 Siewierz

ul. Bema 58

cena brutto :  5 776,00

Uzasadnienie:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta. Wykonawca spełnił warunki udziału w postępowaniu, oferta nie podlegała odrzuceniu. Oferta uzyskała w kryterium oceny – CENA  -100pkt. w w/w  części.


Wykonawcy, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu:

oferta  nr 1  złożona  przez

Zakład  Rzeźniczo-Wędliniarski

Jacek Bara

42-460 Boguchwałowice

ul. Buczka 6

Część nr II cena brutto :  31 785,25

oferta  nr 2  złożona  przez

Zakład  Piekarniczy „MALTA”

Jerzy Maltazar

42-470 Siewierz

ul. Bema 58

Część  nr  IV cena  brutto :  5 776,00


oferta  nr 3  złożona  przez

F.H.U  DAMEX

Damian  Surmański

41-940 Piekary Śląskie

ul. Bytomska  86/1

Część  nr  III cena  brutto : 17 071,00

oferta  nr 4  złożona  przez

Henryk  Milewski

Firma Handlowa

42-470 Siewierz

ul. Klubowa 12

Część nr I cena brutto :  61 198,16
STRESZCZENIE  OCENY  I   PORÓWNANIA  ZŁOŻONYCH   OFERT

Nr oferty

liczba punktów w kryterium cena - część I

liczba punktów w  kryterium cena – część II

liczba punktów w  kryterium cena – część III

liczba punktów w  kryterium cena – część IV

1

-----

100

-----

------

2

-----

------

-----

100

3

-----

------

100

------

4

100

------

-----

------


Aleksandra Młynarska