8 kwietnia 2011 r. nastąpiło uroczyste pożegnanie Dyrektora przez całą społeczność naszej szkoły: uczniów, nauczycieli, pracowników oraz przedstawicieli rodziców.

List uczniów do Dyrektora …

W imieniu całej społeczności uczniowskiej pragniemy serdecznie podziękować za wszystkie chwile spędzone wspólnie w naszej szkole. Jesteśmy dumni, że był Pan naszym Dyrektorem oraz przyjacielem, który pomimo wielu zadań, zawsze miał dla nas ciepłe, życzliwe słowo oraz pomocną dłoń. Dziękujemy za wyrozumiałość i troskę o nasze dobro, za to, że czujemy się w szkole bezpiecznie, i że mamy możliwość rozwijania naszych zainteresowań i uzdolnień.

To dla nas wielkie szczęście, że mieliśmy obok siebie człowieka, który potrafił połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją. Dzisiaj, mamy nadzieję, że nie opuszcza nas Pan na zawsze, ponieważ z wielką radością powitamy każdą Pana wizytę w naszej szkole.

Jeszcze raz gorąco za wszystko dziękujemy i życzymy sukcesów na nowo powierzonym stanowisku, mając nadzieję, że będzie ono sprawiać Panu tyle  satysfakcji, ile praca z nami.