1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2010 / 2011


Do zobaczenia w nowym roku szkolnym! Odpoczywajcie i nabierajcie sił. Życzymy wszystkim zasłużonych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Serdecznie dziękujemy za wytężoną pracę w roku szkolnym 2010/2011.

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły

Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali w tym roku szkolnym jest bezcenna. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci, młodzieży oraz szkoły. Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować.

1 czerwca  na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych zostały zorganizowane i przeprowadzone z okazji Dnia Dziecka konkursy i zawody sportowe w różnych kategoriach wiekowych. Pogoda w tym dniu dopisała, było słonecznie i ciepło, więc rozpalono ognisko, przy którym młodzież szkolna piekła kiełbaski. Uczniowie mogli się wykazać również  swoimi umiejętnościami, rywalizując  w takich konkurencjach jak: skok w dal, pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową, siatkówka plażowa, tenis stołowy lub tor przeszkód. Panowała  serdeczna i wesoła atmosfera. Chwile spędzone na  terenie kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy naszej szkole uprzyjemniały dźwięki muzyki, przy której wszyscy doskonale się bawili.

1 czerwca 2011 roku, na terenie rosarium Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbyło się uroczyste „Śniadanie Mistrzów”.

Była to impreza zorganizowana przez Śląskiego Kuratora Oświaty - Stanisława Fabera i Wojewodę Śląskiego - Zygmunta Łukaszczyka specjalnie dla Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Dnia 27 maja 2011 roku odbył się II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV, zorganizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Monika Przybyłka, Natalia Białas oraz Kacper Białas. Zadania konkursowe sprawdzały nie tylko znajomość angielskiej gramatyki , ale również historii i  kultury Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Dodatkowo przedstawiciel każdej z drużyn opowiadał na