Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2010/2011


Do zobaczenia w nowym roku szkolnym! Odpoczywajcie i nabierajcie sił. Życzymy wszystkim zasłużonych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Serdecznie dziękujemy za wytężoną pracę w roku szkolnym 2010/2011.

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły

Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali w tym roku szkolnym jest bezcenna. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci, młodzieży oraz szkoły. Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować.

1 czerwca  na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych zostały zorganizowane i przeprowadzone z okazji Dnia Dziecka konkursy i zawody sportowe w różnych kategoriach wiekowych. Pogoda w tym dniu dopisała, było słonecznie i ciepło, więc rozpalono ognisko, przy którym młodzież szkolna piekła kiełbaski. Uczniowie mogli się wykazać również  swoimi umiejętnościami, rywalizując  w takich konkurencjach jak: skok w dal, pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową, siatkówka plażowa, tenis stołowy lub tor przeszkód. Panowała  serdeczna i wesoła atmosfera. Chwile spędzone na  terenie kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy naszej szkole uprzyjemniały dźwięki muzyki, przy której wszyscy doskonale się bawili.

1 czerwca 2011 roku, na terenie rosarium Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbyło się uroczyste „Śniadanie Mistrzów”.

Była to impreza zorganizowana przez Śląskiego Kuratora Oświaty - Stanisława Fabera i Wojewodę Śląskiego - Zygmunta Łukaszczyka specjalnie dla Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Dnia 27 maja 2011 roku odbył się II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV, zorganizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Monika Przybyłka, Natalia Białas oraz Kacper Białas. Zadania konkursowe sprawdzały nie tylko znajomość angielskiej gramatyki , ale również historii i  kultury Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Dodatkowo przedstawiciel każdej z drużyn opowiadał na