Nasza szkoła przystąpiła do kolejnego przedsięwzięcia, tym razem związanego ze sportem- "Szkółki Piłkarskie NIVEA". Dzięki niemu możemy otrzymać  najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy.

Aby zakwalifikować się do tego programu należy głosować na www.szkolkinivea.pl.

Etap I Konkursu polega na wyłonieniu 100 zwycięskich szkółek lub klubów sportowych prowadzonych przez Uczestników Konkursu w ramach czterech tur głosowania internautów.
Sto szkół/klubów, które zdobędą największą liczbę punktów w głosowaniu internautów, zostanie objętych patronatem Szkółek Piłkarskich NIVEA i otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam.

Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax, a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

W ramach nagrody każda ze stu szkół/klubów otrzyma również koszulki dla zawodników oraz pakiet sprzętu sportowego niezbędny do przeprowadzenia programu szkolenia Akademii Ajax Amsterdam (bramki, piłki, reboundery, pachołki, stopery, magnetyczne tablice dla trenerów i inne).

Głosowanie odbędzie się w następujący sposób:

1. a. Tura I: od dnia 1 marca 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 6 maja 2012 roku do godziny 23.59.59;
  2. b. Tura II: od dnia 7 maja 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 20 maja 2012 roku do godziny 23.59.59;
  3. c. Tura III: od dnia 21 maja 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 3 czerwca 2012 roku do godziny 23.59.59;
  4. d. Tura IV: od dnia 4 czerwca 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 17 czerwca 2012 roku do godziny 23.59.59.

W ramach każdej tury głosowania wyłonionych zostanie 25 szkół lub klubów spośród zgłoszonych przez Uczestników Konkursu.

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie i oddawanie głosów na naszą szkołę na www.szkolkinivea.pl