Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2009/2010


Od stycznia 2017 roku wszyscy nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie Zespołu Szkolno  - Przedszkolnego  w Wojkowicach Kościelnych w ramach subskrypcji ovs-es Office Professional plus otrzymają dostęp do pakietu instalacyjnego Office 2016 oraz 2013. Dzięki subskrypcji Office 365 Pro Plus, użytkownicy mają dostęp do najnowszego pakietu Office Professional Plus, który mogą zainstalować na 15 urządzeniach domowych: 5 PC/Mac, 5 tabletach, 5 smartphonach. Dostęp do oprogramowania uzyskujemy poprzez strony: www.zspwk365.pl lub www.portal.office.com po uprzednim uzyskaniu loginu oraz hasła.

W skład pakietu Office 365 Pro Plus wchodzi aplikacje stacjonarne: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, Skype, OneDrive (1 TB na pliki).

UWAGA!!!

Drugi semestr nauki rozpoczynamy wg nowego planu. 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z NOWYM PLANEM LEKCJI.

2 kwietnia uczennice naszej szkoły – Ola Szkoda i Roksana Sornat wzięły udział w debacie - „Młodzież dla Europy – Europa dla młodzieży”, która miała miejsce w Zespole Szkół w Siewierzu. To kolejna debata, w której dziewczyny uczestniczyły. Tydzień wcześniej skorzystały z zaproszenia Zespołu Szkół w Porębie, gdzie gościem specjalnym tej debaty był prof. Jerzy Buzek, Poseł do Parlamentu Europejskiego, a tematem debaty było - „Wykorzystanie środków unijnych w edukacji szkolnej”.

XXW tym roku przypada 10. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.