Karnawał to czas bali i zabaw. W lutym tego roku w przedszkolu w Wojkowicach Kościelnych odbył się bal nad bale! Już od samego wejścia wystrój sali wprowadził dzieci oraz zaproszonych gości w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy.
Dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje zamieniły się tego dnia w księżniczki, wróżki, rycerzy, królów, piratów i inne ciekawe postacie. Przedszkolaki pięknie prezentowały się recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc przy rytmicznej muzyce. Sześciolatki zaprosiły nas w podróż do krainy baśni, podczas której przedstawiły bajkę pod tytułem „Śpiąca królewna”. Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna muzyka zachęcała do tańca. Był też czas na poczęstunek- wszyscy zajadali słodkie smakołyki przygotowane specjalnie na tę okazję, pani fotograf wykonała też pamiątkowe zdjęcia.
Następny bal już za rok...