Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Dzień Mamy i Taty oraz zakończenie przedszkola22 czerwca 2023 r. w remizie w Wojkowicach Kościelnych  odbyła się  uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty połączona z zakończeniem roku przedszkolnego oraz pożegnaniem starszaków.

"Są w kalendarzu różne daty, lecz najpiękniejsze są dni mamy i taty." Z  okazji takiego wspaniałego święta dzieci z grupy „motylków”  przygotowywały niesamowity występ oraz upominki dla swoich rodziców.  Przedszkolaki dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy. W pięknych strojach, w pięknej scenografii zaprezentowały przedstawienie przygotowane specjalnie dla swoich rodziców.  Były wierszyki, piosenki,  tańce oraz życzenia. Dzieci miały okazję podziękować swoim rodzicom za ich wsparcie każdego dnia, miłe słowo,  a przede wszystkim za bezinteresowną i bezgraniczną miłość.  Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Na zakończenie występu dzieci  wręczyły rodzicom upominki.

Po zakończeniu uroczystości z okazji dnia mamy i taty nadszedł czas na pożegnanie przedszkolaków. Czas wspólnej zabawy, nauki, wspólnych wycieczek oraz wielu niezapomnianych chwil dobiegł końca. Przyszła pora na pożegnanie absolwentów naszego przedszkola i wakacje po wytrwałej pracy przez cały rok. Dzieci zaśpiewały wzruszającą piosenkę na pożegnanie. Po części artystycznej dzieci otrzymały dyplomy i upominki na zakończenie przedszkola.

Po części oficjalnej dzieci miały okazję „poszaleć” na świeżym powietrzu. Ostatnim punktem tego dnia było ognisko z kiełbaskami przygotowane przez rodziców. 

Kolejni absolwenci opuszczają mury naszego przedszkola, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)