prace plastyczneUczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym dla szkół podstawowych zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi.

Celem konkursu było rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, motywowanie do samodzielnego poszerzania wiedzy, zdobywania nowych umiejętności i wiadomości, podniesienie poziomu umiejętności językowych oraz popularyzacja i poszerzenie wiedzy o krajach europejskich.

Konkurs organizowany był w dwóch kategoriach wiekowych. Dla uczniów klas IV-VI oraz VII-VIII szkoły podstawowej z Powiatu Będzińskiego.

Zadaniem uczestników było zaprojektowanie i wykonanie pracy plastyczno-technicznej pt. „ZABYTKI ZJEDNOCZONEGO KRÓLESTWA WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ”oraz opis wybranego zabytku w języku angielskim (max.10 zdań).

Uczennica naszej szkoły Patrycja Papierniak z kl. 8b przygotowała przepiękną pracę i zdobyła I miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni z Patrycji i cieszymy się, że nasi uczniowie są tak zdolni, kreatywni i pełni zaangażowania. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.