Sala zabaw – to wymarzone miejsce dla każdego przedszkolaka, w którym mogą aktywnie i atrakcyjnie spędzać czas. Dlatego też we wtorek 8 listopada przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Misie” wyruszyły na wycieczkę do bawialni „Nibylandia” w Katowicach.

Po niecałej godzinie podróży dotarliśmy na miejsce, gdzie po krótkim przypomnieniu zasad bezpieczeństwa dzieci od razu ruszyły do zabawy.   W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. poziomowego labiryntu z przeszkodami, zjeżdżalni, basenu z kulkami, dmuchańca do skakania i wielu innych atrakcji.

Pobyt w „Nibylandi” minął nam bardzo szybko. Zadowolone, choć nieco zmęczone przedszkolaki wróciły do przedszkola z nadzieją, że wkrótce znów odwiedzą salę zabaw.