Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

 

Uczniowie klasy 7 i 8a mieli okazję udać się w wirtualną podróż po Londynie, zwiedzając najciekawsze jego miejsca.

Wykorzystując nowoczesny sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości- zestaw okularów ClassVr -uczniowie obejrzeli zdjęcia i krótki filmik. Poczuli się jak na prawdziwej wycieczce! Była to okazja do zapoznania uczniów z ważnymi miejscami w Londynie. Lekcje bardzo się podobały. Podczas zajęć odkryliśmy jak okulary VR mogą zwiększyć zaangażowanie uczniów podczas zajęć oraz co można zwiedzić w cyfrowej rzeczywistości. Korzystanie z nowoczesnych technologii może mieć pozytywny wpływ na rozwijanie zainteresowań informatycznych nauczycieli przez wskazanie w jaki sposób okulary VR mogą być narzędziem pożytecznym w edukacji.

Nauczyciel języka angielskiego

Magda Bednarczyk