Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Dzieci, bajki, przedszkoleBajka to najlepszy nauczyciel dla najmłodszych. Uczy wrażliwości, wyzwala emocje, jest to niekończąca się walka dobra ze złem, mająca finał wygrywającego dobra i szczęśliwego zakończenia.

Bo my lubimy bajki, te które dobrze kończą się!

W naszym przedszkolu dzieciaki uwielbiają słuchać bajek i mają swoje ulubione postacie bajkowe. 4 listopada obchodziliśmy właśnie Dzień Postaci z Bajek. Postacie z bajek zaakcentowały w tym dniu stroje naszych przedszkolaków. Jak zawsze atrakcji nie brakowało, towarzyszyły nam zabawy muzyczne, plastyczne, zagadki. Dzieci wypowiadały się ochoczo o swoich wybranych bohaterach, oczywiście argumentując wybór stroju. Pojawiały się postacie wyłącznie wykazujące dobre cechy. Ileż było pozytywnych emocji…., ile radości…., tego nie da się opisać, najlepiej zobaczyć w galerii zdjęć!

Biedronki

Krasnale

Wiewiórki