Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Lustrzane odbicie - praca konkursowaMiło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły – Dominik Kolman zajął III miejsce w konkursie fotograficznym „Piękne są nasze barwy ojczyste”.  

Dominik wykonał zdjęcie pt. „Lustrzane odbicie”. 

Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży Święta Flagi, kształtowanie postaw patriotycznych poprzez szanowanie symboli narodowych, popularyzowanie wiedzy o symbolach narodowych, kształtowanie wyobraźni, kreatywnego myślenia i postrzegania świata w kontekście symboli narodowych. 

Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia, które miało nawiązywać do Święta 2 maja - Święta Flagi Narodowej, a motywem przewodnim powinny być barwy narodowe.  

Organizatorem konkursu było I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Będzinie, a patronat honorowy nad konkursem objęli: Rafał Adamczyk – poseł na Sejm RP, Sebastian Szaleniec – Starosta Powiatu Będzińskiego, Łukasz Komoniewski – Prezydent Miasta Będzina. 

W konkursie wzięły udział również uczennice Julia Krzykawska i Anna Krzykawska. 

Prezentujemy zdjęcia wykonane przez uczniów naszej szkoły. Uczniowie wykonali dużo zdjęć, wykazali się pomysłowością i kreatywnością, razem z nauczycielem historii, panią Urszulą Warmuz mieli problem, które zdjęcia wysłać na konkurs. Gratulujemy!