1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Organizatorzy: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych

Cele konkursu: Prezentacja dorobku artystycznego solistów i zespołów, popularyzacja piosenek
i poznawania języka angielskiego poprzez muzykę i śpiew. 
Uczestnicy: soliści lub zespoły (max. 5 osób).

Kategorie wiekowe:

I kategoria: uczniowie klas I – III SP

II kategoria: uczniowie klas IV – VI SP

III kategoria: uczniowie klas VII – VIII SP

Warunki udziału w konkursie:

 1. Warunkiem udziału w konkursie jest czytelne wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej faksem lub mailem do ZSP w Wojkowicach Kościelnych do dnia 19 lutego 2019 r.
 2. Konkurs zostanie podzielony na dwa etapy:

I etap – Przesłuchania wykonawców.

II etap – Koncert Laureatów.

 1. Etap I – odbędzie się 07 marca 2019 r. o godz. 9.00 (czwartek)w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
  w Wojkowicach Kościelnych, ul. Zachodnia 4 
 2. Członkowie zespołów wokalnych nie mogą wystąpić w roli solisty.
 3. Każdy wykonawca biorący udział w konkursie prezentuje jedną piosenkę.
 4. Każda szkoła może zgłosić trzy piosenki. Po jednej piosence w każdej kategorii wiekowej.
 5. W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody za trzy pierwsze miejsca. Jury przyzna również nagrodę Grand Prix dla najlepszego wykonawcy całego konkursu. Każdy uczestnik otrzyma dyplom za udział.
 6. Wykonawcy nie mogą prezentować repertuaru, który wykonali podczas poprzednich edycji konkursu.
 7. Jury oceniać będzie dobór repertuaru, walory wokalne, wymowę, interpretację utworu, ogólny wyraz artystyczny.
 8. Dopuszcza się tylko akompaniament  instrumentalny do utworu lub tzw. półplayback  (płyta CD)
 9. II etap – Koncert Laureatów – odbędzie się 12 marca 2019 r. o godz. 10.00 (wtorek)
  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych, ul. Zachodnia 4. Podczas koncertu zostanie ogłoszony werdykt Jury i wręczenie nagród.
 10. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 z późniejszymi zmianami). Osoby uczestniczące w konkursie potwierdzają swoją zgodę na powyższe w formie przesłania do organizatora oświadczenia zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować do pani Katarzyny Waluszczyk tel.663757579, 
032 67 41 053 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin i karta zgłoszenia