1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2016 / 2017


10 czerwca cała społeczność szkolna i lokalna Wojkowic Kościelnych miała okazję spotkać się na X Pikniku Integracyjnym „Poznajmy się lepiej”- przygotowanym przez nauczycieli, uczniów i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych. W dobrych nastrojach (mimo początkowo deszczowej pogody) wszyscy spotkali się na wcześniej przygotowanym placu przed remizą OSP. Na wszystkich czekało wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek. Artystyczne prezentacje przedstawili starsi i młodsi uczniowie - zaczynając od przedszkolaków, uczniów klas młodszych, solistów starszych i gimnazjalistów. Program artystyczny wzbogacony został także koncertem Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Strażak” z Wojkowic Kościelnych.

W dniach 15 - 19 maja gościliśmy w naszej szkole zaprzyjaźnionych uczniów z węgierskiego miasta Edeleny. 22 uczniów zamieszkało w tych dniach w domach uczniów naszej szkoły poznając polskie tradycje i zwyczaje. Harmonogram pobytu był bardzo napięty. We wtorek poranek – 16 maja - pojechaliśmy do Siewierza. Tam nasi goście mieli okazję poznać kulturę, tradycję i historię naszej gminy i zwiedzić Izbę Tradycji, kościół Św. Macieja oraz Zamek Biskupów.

1-go czerwca przedszkolaki z grupy „Motylki” wspólnie z rodzicami oraz wychowawcą grupy świętowały Dzień Mamy i Taty połączony z Dniem dziecka.

Wambierzyce – Szczeliniec Wielki – Duszniki Zdrój – Skalne Miasto i ZOO Safari w Czechach – Kotlina Kłodzka – Złoty Stok

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Wambierzyc, gdzie zobaczyliśmy Sanktuarium Matki Bożej oraz podziwialiśmy Bożonarodzeniową Ruchomą Szopkę i  panoramę miasta. Następnie udaliśmy się na Szczeliniec Wielki, który jest najwyższym szczytem Gór Stołowych, najatrakcyjniejszym i najczęściej odwiedzanym miejscem. Na samym szczycie było cudownie a widoki przepiękne, zobaczyliśmy stamtąd  sąsiednie pasma górskie i pobliskie wsie. W godzinach popołudniowych dotarliśmy do Duszników Zdrój. Po zakwaterowaniu się i zjedzeniu obiadokolacji  udaliśmy się na spacer po mieście, podczas którego obejrzeliśmy atrakcyjne miejsca w Dusznikach, m.in. Muzeum Papiernictwa, Dworek im. F. Chopina i Park Zdrojowy.

31 maja 2017r. Kamil Klecz wziął udział w gminnym konkursie historycznym „Siewierska Straż Pożarna”.