Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych w związku z obchodami Dnia Ziemi postanowili stworzyć na terenie szkoły za zgodą Dyrekcji rabatkę.

Aranżacji i wykonania podjęła się klasa V SP. Uczniowie samodzielnie w ramach zajęć lekcyjnych przygotowali teren pod realizację swojego projektu, przynieśli rośliny, materiały oraz narzędzia. Powstała rabata z iglakami zdobi teren szkoły, a uczniowie z satysfakcją oglądają swoją pracę. W trakcie realizacji chętnie współpracowali i komunikowali się dzięki czemu nauczyli się wzajemnego szacunku do siebie i do przyrody. Dziękujemy rodzicom klasy V za przygotowanie swoich dzieci i wyposażenie ich w odpowiednie narzędzia i materiały.