1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2012 / 2013


Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/ 2014 odbędzie się o godzinie 09:00. Poprzedzone zostanie mszą świętą o godzinie 08:00 w kościele parafialnym.

„Drodzy Rodzice, uwierzcie w swoje dzieci, dajcie im szansę,

sześciolatki naprawdę świetnie radzą sobie w szkole."


Jeszcze do końca wakacji 
możecie zapisać dziecko do pierwszej klasy!

Zapraszamy do naszej szkoły!!!

Badania pokazują, że dzieci, które wcześniej rozpoczynają edukację szkolną szybciej się rozwijają. 
Osiągają także lepsze wyniki w czytaniu, pisaniu i liczeniu 
od swoich rówieśników, którzy pozostali w przedszkolu. 
O wynikach dzieci stanowi przede wszystkim to, 
jak długo są objęte edukacją szkolną, a nie data urodzenia.


„WYPRAWKA SZKOLNA”


Wniosek składa się do Dyrektora Szkoły, do której uczeń będzie uczęszczał

w roku szkolnym 2013/2014 w terminie do 05.09.2013r.

ORGANIZOWANE PRZEZ MIEJSKO-GMINNE CENTRUM SPORTU I TURYSTYKI W SIEWIERZU

(WSPÓŁORGANIZATOR: TUP S.A. – siewierzjeziorna.pl)

 Informacje ogólne:

  1. Półkolonie pn. „Wakacje pod żaglami – Siewierz 2013” są bezpłatne. Pierwszeństwo uczestnictwa w półkoloniach mają mieszkańcy Miasta i Gminy Siewierz.

Nadeszły długo oczekiwane wakacje. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę, życząc jednocześnie, by nadchodzący okres letniego wypoczynku pozostał na zawsze najpiękniejszym wakacyjnym wspomnieniem.

Wszystkim przedszkolakom, uczniom, pracownikom, rodzicom, partnerom i sympatykom naszej szkoły życzę bezpiecznego, dobrego wypoczynku, ogrzanego słońcem, miłych spotkań, trwałych przyjaźni, okazji do uśmiechu, wielu chwil wartych wspomnień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola, szkoły i pracy.