Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Listopadowa pogoda sprzyja spacerom, więc grupa starszaków udała się na wycieczkę do Zakładu Fotograficznego przypominając sobie jednocześnie zasady ruchu drogowego.

Kiedy dotarliśmy na miejsce, Pani Lidzia powitała nas bardzo ciepło i zaprosiła do udziału w zajęciach.

Tematem spotkania było „Fotografia dawniej i dziś”. Dzieci poznały proces wywoływania zdjęć, mogły dotknąć starego aparatu i porównać ze współczesnym aparatem cyfrowym. Korzystając z okazji starszaki obserwowały fotografa w trakcie wykonywania zdjęć oraz ich obróbki na komputerze. Wielką atrakcją była "ciemnia", która mimo nazwy stała się miejscem sprawdzającym dla odważnych. Wniosek jest następujący: „Starszaki nie boją się ciemności”. Po dość dużej dawce emocji i zdobytej wiedzy, wróciliśmy z uśmiechami na twarzach do przedszkola.

Ps.  Pani Lidzi dziękujemy za ciekawe zajęcia

{morfeo 252}