Czas Bożego Narodzenia, to okres cudownych doznań związanych z tradycjami świątecznymi. W życiu przedszkola dzieją się wtedy rzeczy magiczne. W tym szczególnym okresie zrodził się pomysł wystawienia jasełek. Zainteresowanie przedstawieniem przeszło nasze oczekiwanie.

20 grudnia o godz. 17.00 odbyło się przedstawienie jasełkowe pt „Bajkowa stajenka”.

Sala gimnastyczna zmieniła swój wystrój, a magiczny blask kolorowych światełek na choinkach wprowadził nastrój radości. Nasze przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Oglądali je rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, a nawet ciocie i wujkowie. Największy zachwyt wzbudziły bajkowe stroje dzieci: wróżek, krasnali, śnieżki cz też baby jagi. Dzieci najpiękniej jak umiały zaprezentowały swoje kwestie. Prawdziwą radość sprawiało im śpiewanie świątecznych piosenek, kolęd i pastorałek.

Prezentacja sprawiła starszakom ogromną satysfakcję, ponieważ mogły pokazać swoje umiejętności aktorskie. Widzowie nagrodzili małych artystów gromkimi brawami, a nawet owacjami na stojąco.

Na zakończenie,  dzieci składając życzenia wręczyły swoim gościom świąteczne upominki, które samodzielnie przygotowały na zajęciach plastycznych.

To wszystko zostało utrwalone na fotografiach dzięki pani fotograf :Lidii Hetmańczyk, której serdecznie dziękujemy.