1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Kompetencje kluczowe

Uczniowie naszej szkoły od października realizują zadania w ramach projektu „Kompetencje kluczowe szansą na sukces uczniów z terenu Gminy Siewierz”.

Każdy z nas lubi oglądać bajki, zna przygody Bolka i Lolka czy psa Reksia, ale mało kto wie gdzie i jak powstały.


12 lutego 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Wyjazd zorganizowany był dla uczniów, którzy biorą udział w zajęciach Koła Filmowego „ICT w mediach”.

Uczniowie podczas zwiedzania studia filmowego zapoznali się z etapami tworzenia filmu animowanego. W kolejnych pomieszczeniach mieli okazję zobaczyć jak twórcy dawniej i obecnie zmieniają scenariusz na gotowy film animowany. Poznali tajniki świata filmowego i poszerzyli swoją wiedzę filmową.

Na zakończenie obejrzeli trzy bajki m.in. „Bolka i Lolka”, szkoda, że tak mało jest tych bajek w telewizji …

koło filmowe kółko dziennikarskie

KOŁO FILMOWE „ICT w mediach” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych

XXI wiek zalewa nas ogromem materiałów audiowizualnych – filmów, reklam itp., ale nie tylko profesjonaliści mogą je tworzyć – nasi uczniowie również. Warto więc wykorzystać wciąż rozwijającą się technologię w projektach i działaniach edukacyjnych. Uczniowie bowiem nie tylko lubią oglądać filmy, ale również coraz chętniej sięgają po kamerę. Podejmują własne próby kręcenia filmów m.in. przy pomocy telefonów komórkowych, często nie mając przygotowania merytorycznego. Nie trzeba ich namawiać do eksperymentowania z nową technologią, programami komputerowymi czy wykorzystaniem sprzętu – kamery, aparatu itp. Taką możliwość dają uczniom zajęcia pozalekcyjne realizowane w ramach projektu „Kompetencje kluczowe szansą na sukces uczniów z terenu Gminy Siewierz” - Koło filmowe „ICT w mediach” realizowane w ramach zadania 2., które trwają w naszej szkole od grudnia 2014r. do czerwca 2015r.