By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

Listopad 2010 r. stał się w naszej szkole miesiącem, w którym zostały przeprowadzane Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe. Nasze koleżanki i nasi

koledzy z Gimnazjum zmagali się z takimi przedmiotami jak: język polski, język angielski, język niemiecki, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka, matematyka oraz po raz pierwszy z wiedzy o społeczeństwie.

Nowością dla uczniów Szkoły Podstawowej był konkurs języka polskiego z elementami historii i matematyki oraz elementami przyrody.

I etap - to etap szkolny. Najlepsi uczniowie, by mogli być  zakwalifikowani do II etapu musieli uzyskać 80% punktów możliwych do  zdobycia.

Do II etapu - rejonowego zakwalifikowali się:

Ø      Wiedza o społeczeństwie - Kamil Kajdas

Ø      Biologia - Kamil Kajdas

Ø      Geografia - Agata Płaskocińska

Ø      Matematyka - Aleksandra Ziętek, Kamil Kajdas, Dawid Kośmider

W styczniu i lutym 2011 r. odbył się II etap - rejonowy, w którym Kamil Kajdas zakwalifikował się do III etapu - wojewódzkiego z dwóch przedmiotów. Kamil jest już finalistą z biologii i wiedzy o społeczeństwie. Gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów.

Kółko dziennikarskie