By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

Wzmagania szachowe na terenie naszej gminy rozpoczęły się w tym roku szkolnym, tuż po feriach. Jak co roku turniej odbył się w naszej szkole. Rozgrywki szachowe rozpoczęli uczniowie reprezentujący pięć szkół podstawowych gminy Siewierz tj. Żelisławice, Brudzowice, SP 1 i SP 2 w Siewierzu oraz nasi koledzy i koleżanki. Zawody rozegrane zostały systemem szwajcarskim kombinowanym do sześciu  rund.

Oto wyniki naszych zawodników:

1m.   Aleksandra Ziętek - klasa VI

4m.   Paulina Czapla - klasa VI

Drużynowo uczennice zajęły miejsce drugie

1m. Dawid Kośmider – klasa VI

3m. Piotr Nowara – klasa VI

Drużynowo chłopcy zwyciężyli i będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych które odbędą się 11 marca.

Zawody przeprowadzili nasi nauczyciele wychowania fizycznego pani Sonia Borkowska i  pan Krzysztof Wypiór.