By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

Po eliminacjach szkolnych, 22 stycznia 2015r. uczniowie - Patryk Filipczyk i Piotr Kuzak wzięli udział w II etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie.

Miło nam poinformować, że nasi koledzy – Patryk Filipczyk i Piotr Kuzak zakwalifikowali się do III etapu wojewódzkiego. Patryk i Piotrek są już finalistami konkursu. III etap odbędzie się 11 marca 2015r. Trzymamy mocno kciuki i życzymy sukcesu – tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego, który zwalnia z egzaminu gimnazjalnego – część humanistyczna. Nauczyciel, który przygotowuje Piotra i Patryka do konkursu jest pani Urszula Warmuz. Powodzenia!

kółko dziennikarskie