By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

Dnia 29 września 2011 klasa IV i VIb pod opieką  pani Joanny Jakubczak, Wioletty Drygalak, Agaty Sroki i Patrycji Gwoździewicz pojechały na wycieczkę do Krakowa. Wyjechaliśmy o godz. 7.00 i już o 10 oglądaliśmy Collegium Maius czyli najstarszy budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zwiedzaliśmy interaktywną wystawę „Świat zmysłów” i słuchaliśmy pieśni akademickiej Gaudeamus Igitur, której towarzyszą poruszające się w orszaku ruchomego zegara osobistości Krakowa. Następnie przeszliśmy się obok Wawelu, spróbowaliśmy słynnych krakowskich obwarzanków i pojechaliśmy do Cinema Parku.

to kino, w którym widz aktywnie uczestniczy w programach odbywających się  w sześciu salach kinowych. Ruch foteli w sali ruchu, technologia trójwymiarowa w sali 3D, efekty świetlne w sali muzyki czy interaktywna gra, zapewniają rozrywkę, której można tam doświadczyć. Ultranowoczesna technologia Cinema Park to prawdziwa rewolucja w świecie rozrywki i wspaniały sposób na poszerzanie horyzontów w przyjemny i ciekawy sposób. Uczestniczyliśmy w programie „Królestwo zwierząt”. Jest to program, dzięki któremu poznaliśmy zróżnicowany świat zwierząt. Dowiedzieliśmy się jak ważnym elementem naszego życia są gatunki żyjące obok nas oraz nauczyliśmy się jak chronić ich naturalne środowisko i je same przed wyginięciem. W sali 3D założyliśmy specjale okulary i wspólnie z kluczem ptaków wybraliśmy się w ekscytującą podróż do ciepłych południowych miejsc podczas ich corocznych migracji. Dzięki technologii trójwymiarowej wzbijemy się ponad chmury i będziemy szybować ramię w ramię z tymi fascynującymi zwierzętami. W Sali muzyki  nauczyliśmy się jak rozmawiać ze zwierzętami . W sali ruchu wzięliśmy udział w podwodnej podróży po głębinach mórz i oceanów. Przemierzyliśmy te otchłanie od najciemniejszych i najzimniejszym miejsc w okolicach Arktyki do kolorowych, tropikalnych lagun. W Sali inspiracji widzieliśmy film o małych zagrożonych wyginięciem orangutanach. W Sali wyobraźni słuchaliśmy opowieści o dżungli amazońskiej. W Sali interaktywnej rozwiązywaliśmy quiz o zwierzętach. Nasz pobyt w Cinema Parku trwał aż trzy godziny. Od godz.14.00 do 15.00 mieliśmy czas na posiłek . Wróciliśmy do Wojkowic o godz. 18.00.

Wycieczka wzbogaciła nas o nowe doświadczenia. Dowiedzieliśmy się mnóstwo ciekawych rzeczy.  Chcielibyśmy pojechać tam jeszcze raz.

Wrażeniami z wycieczki do Krakowa podzieliły się:

Oliwia Reda i Gabrysia Kramarczyk z klasy VIb