9 listopada 2010 roku Powiatowy Dom kultury w Będzinie już po raz drugi organizował  konkurs plastyczny pod hasłem: „MINI RZEŹBA-TO CO LUBIĘ”. Każdy z uczestników miał do wykonania jedna pracę przestrzenną z materiałów modelarskich (glina). Tematem tegorocznych prac był człowiek. W konkursie uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych. w wieku:

7 – 10 lat ( I kategoria wiekowa ),
11 – 13 lat ( II kategoria wiekowa).

Z jednej szkoły w konkursie mogło  wziąć udział maksymalnie czterech uczniów, (po dwóch w każdej kategorii)

Konkurs odbył się w siedzibie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Będzinie.

Naszą szkołę reprezentowali: Adrianna Sikora i Patryk Banasiak w I kategorii oraz Paulina Gęgotek i Magdalena Białas w II kategorii

Poziom konkursu był bardzo wysoki, a prace naszych konkurentów wypadły naprawdę     bardzo ładnie.
Gratulujemy  Adriannie Sikorze i Patrykowi Banasiakowi, którzy zajęli II miejsce   oraz Paulinie Gęgotek zdobywczyni wyróżnienia.