Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

W dniach 1-3.12.2008r. odbyły się warsztaty wokalno-taneczne organizowanie przez
Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie. Zatrzymaliśmy się w Podlesicach, po drodze zwiedzając zamek w Ogrodzieńcu. Zajęcia wokalne odbywały się w naszym hotelu, natomiast zajęcia taneczne w Morsku.


Dzień I

Po krótkiej podróży zakwaterowaliśmy się w naszym hotelu, po czym zjedliśmy obiad. Następnie udaliśmy się na pieszę wędrówkę do Morska, gdzie uczyliśmy się tańczyc BreakDance'a. Bardzo nam się podobało, lecz musieliśmy wracac na kolację. Wieczorem odbyły się zajęcia wokalne przeprowadzone przez opiekunów Młodzieżowego Domu Kultury. Na zakończenie bardzo aktywnego dnia wszyscy oglądaliśmy film pt. "Step up 2". Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci.

Dzień II

Po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę do Krakowa, gdzie również spędziliśmy miło czas. W planach mieliśmy zwiedzanie rynku krakowskiego oraz seans w kinie. Film pt. "High School Musical 3" miał na celu przedstawienie nam umiejętności tanecznych i wokalnych współczesnej młodzieży. Po powrocie z wycieczki odbyła się dyskoteka.

Dzień III

Na rozpoczęcie dnia odbyły się zajęcia wokalne oraz konkurs "Jaka to melodia", w którym nasza szkoła zdobyła I miejsce. W drodze powrotnej odwiedziliśmy kilka ruin zamków na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wszyscy bardzo się zżyli, dlatego rozstanie było trudne.

Nasze ogólne wrażenia po warsztatach określamy jako bardzo pozytywne oraz mamy nadzieje, że kiedyś będziemy mieli możliwości to powtórzyc.