1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2008 / 2009


W ostatnią sobotę tj. 13 czerwca 2009 r. odbył się II Piknik Integracyjny zorganizowany przez naszą szkołę. Podobnie jak w ubiegłym roku, imprezę rozpoczęli nasi uczniowie, którzy zaprezentowali swoje talenty artystyczne. Nie obyło się więc bez wspaniałych występów tanecznych oraz piosenek przygotowanych przez naszych podopiecznych.

 

Piknik IIW dniach od 27 do 31 maja gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły w Edeleny na Węgrzech. Pierwszego dnia powitaliśmy naszych gości w Domu Kultury w Siewierzu. Podczas uroczystej akademii przedstawiono im najpiękniejsze zabytki Polski oraz pieśni ludowe. Zaprezentowano również polskie  i  latynoamerykańskie tańce. Wszyscy byli oczarowani występami naszych uczniów.

„POSADŹ SWOJE DRZEWKO”

W dniu 15 maja 2009r. na terenie szkolnym zorganizowaliśmy akcję „Posadź swoje drzewko”, podczas której na skarpie od strony południowej szkoły posadziliśmy łącznie 111 roślin o wartości ponad 3 tys. złotych. Nasadzenia zostały dokonane wspólnymi siłami rodziców, nauczycieli i uczniów pod nadzorem osoby dostarczającej rośliny.

Dnia 5 maja 2009 roku w szkole, odbyła się akademia z okazji „Dnia Książki”, przygotowana przez Wiolettę Drygalak- Kazek i Małgorzatę Sikorę.
W scence brało udział większość uczniów z klasy VI. Przedstawienie było bardzo pouczające, mówiło o roli książki w życiu i jej walorach poznawczych. Uczniowie wcielili się w rolę książek. Dekoracja sali gimnastycznej przypominała wyglądem  czytelnię w bibliotece.

 

Mamy nadzieję, że każdy zapamięta dlaczego książka w życiu człowieka, odgrywa znaczącą rolę.

Dnia 8 maja 2009 roku uczniowie klasy II gimnazjum wraz z p.Joanną Jakubczak i p. Urszulą Pałuchą przygotowali akademię z okazji DniaEuropy. Jest to szczególna data dla całej społeczności europejskiej, gdyż wtedyto uczyniono pierwszy krok w tworzeniu Unii Europejskiej. W związku z tym,klasa druga gimnazjum przybliżyła uczniom naszej szkoły kilka ciekawych faktówdotyczących tejże instytucji, m. in. jak powstał hymn UE? jakie są jejnajważniejsze urzędy? jakie symbole? Podsumowaliśmy nasze pięcioletnieczłonkostwo, czyli co zmieniło się w naszym kraju w związku przystąpieniem doWspólnoty.