Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Pokaz talentówZ okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się Pokaz Talentów dla nauczycieli i całej społeczności szkolnej, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje zainteresowania, umiejętności i pasje. Wszyscy występujący spisali się wspaniale prezentując przed szkolną publicznością. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za występ, była to prawdziwa „uczta dla ucha, oka i ducha”.

Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętności. Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Wystąpili: Alex i Szymon - perkusja i gitara, solistki Oliwia i Agatka z chórem szkolnym, uczennice klasy VIa i VIb – występ taneczny, Karina, Oliwia, Martynka, Julia, Jakub, Miłosz – scenka rodzajowa, Alan, Adrian, Oskar, Tymoteusz – obsługa techniczna.

Zdjęcia wykonali uczniowie koła medialnego, przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratorium Przyszłości.

Koło medialne