Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

KONCERT Alexa i SzymonaAlexa i Szymona połączyła pasja do muzyki. Ćwiczą i grają wspólnie, a my mamy okazję ich podziwiać na uroczystościach szkolnych i środowiskowych. Zdobyli nasze serca grą na gitarze elektrycznej i perkusji. Jak zawsze dają czadu! Jest to prawdziwa uczta dla ucha. Chapeau bas! Po raz kolejny dali niesamowity i energetyczny koncert dla społeczności szkolnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Czekamy na kolejny występ…

Wszystko zaczęło się kiedy zobaczyłem, jak inni grają na perkusji. Bardzo spodobały mi się mocniejsze dźwięki, postanowiłem spróbować. Rodzice zapisali mnie na prywatne lekcje gry na perkusji oraz zakupili instrument. Od lipca 2021 roku zacząłem się uczyć i coraz więcej grać i tak zostało mi do dziś – mówi Alex Koczur.

Gram od 5 lat. Uczę się w szkole OverDrive Gitara i Bas raz w tygodniu. Ćwiczę codziennie w domu oraz z Alexem. Zawsze lubiłem muzykę, zwłaszcza mocniejsze dźwięki, a gitara daje mi taką możliwość. Na początku chciałem spróbować, ale tak mnie to wciągnęło, że nie wyobrażam sobie teraz dnia bez gitary. Cały czas uczę się nowych, trudniejszych dźwięków i doskonalę swoją technikę grania – mówi Szymon Nikratowicz.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z występu Alexa i Szymona.

Film wykonali uczniowie koła medialnego, przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratorium Przyszłości.