Wydarzenia 2023/2024

Nasza Szkoła  przystąpiła do projektu  Narodowego Programu  Rozwoju Czytelnictwa.  Jest to inicjatywa mająca na celu promowanie czytelnictwa wśród uczniów. Cieszymy się z możliwości  uczestnictwa  w tym programie i jesteśmy przekonani,  że przyniesie on wiele korzyści naszej  szkolnej społeczności. Nasza Szkoła przystąpiła do projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Jest to inicjatywa mająca na celu promowanie czytelnictwa wśród uczniów. Cieszymy się z możliwości uczestnictwa w tym programie i jesteśmy przekonani, że przyniesie on wiele korzyści naszej szkolnej społeczności.

Podróż klasy VII z Małym KsięciemUczniowie klasy VII omawiali lekturę pt. "Mały Książę". Praca w grupach pozwoliła im na zrobienie planet, które odwiedził bohater lektury.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zawierciu.

Lekcja historii, temat - Daleki Wschód, Japonia i Chiny po II wojnie światowej.  Pada pytanie – z czym kojarzycie Japonię? Szybka odpowiedź … sushi!