Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza.20 kwietnia 2023r. w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach odbyła się Gala Laureatów Wojewódzkiego Konkursu o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza. Wśród zaproszonych gości znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Nikola Wiórek - I miejsce w kategorii: praca plastyczna - uczniowie klasy IV - VI. Kalendarz na rok 2024 ilustrowany miejscami związanymi z życiem i twórczością pisarza lub wydarzeniami/ bohaterami książek H. Sienkiewicza.

Miłosz Dawczyński - II miejsce w kategorii - praca literacka kl. IV-VI. „O tym, jak …(jeden z bohaterów wybranego utworu Henryka Sienkiewicza) odwiedził naszą szkołę”.

Weronika Kozłowska - II miejsce w kategorii: praca plastyczna - uczniowie klasy VII - VIII. Kalendarz na rok 2024 ilustrowany miejscami związanymi z życiem i twórczością pisarza lub wydarzeniami/ bohaterami książek H. Sienkiewicza.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !