Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły średniej zlokalizowanej w naszej gminie. 
❗Bądźmy lokalni❗
 
 

 

scena22 lutego  2023 roku  odbył się wieczór poetycko-muzyczny w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Będzinie.

Zespół Szkolno-Przedszkolny współpracuje z będzińskim Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury. Na tej uroczystości wystąpili uczestnicy koła literackiego, prowadzonego przez Wiolettę Drygalak. Młodzi artyści zaprezentowali na scenie swój talent oraz umiejętności nabyte podczas zajęć prowadzonych przez placówkę. Tematem przewodnim, zorganizowanego wieczoru poetycko-muzycznego, była zima, którą w swoich dziełach opisywali wybitni poeci i kompozytorzy. Publiczność z entuzjazmem reagowała na pianistyczne, wokalne a także recytatorskie występy, które wprowadziły przybyłych gości w stan melancholii i nostalgii.

Na scenie wystąpili: Liliana Bereza, Kaja Będkowska, Julia Skibińska, Oliwia Wyderka, Alicja Drygalak, Małgorzata Kaleta, Magdalena Bensel oraz Szymon Misiak.

Gratulujemy młodym artystom talentu oraz wrażliwości poetyckiej.