Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły średniej zlokalizowanej w naszej gminie. 
❗Bądźmy lokalni❗
 
 

 

kartkiDziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia,

dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…”

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Dziadkowie bowiem to wielki skarb. To oni czynią dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. To im należy się szczególne podziękowanie za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Przedszkolaki dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy. W pięknych strojach, w pięknej scenografii zaprezentowały krótkie repertuary przygotowane specjalnie dla swoich babć i dziadków. Były wierszyki, piosenki i tańce oraz życzenia. Dziadkowie ze wzruszeniem przyglądali się występom swoich najukochańszych wnuków. Po części artystycznej wnuczęta obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

To były wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim babciom i dziadkom za obecność w tym szczególnym dniu oraz wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie pięknych strojów dla dzieci i przepysznych ciast na poczęstunek. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Biedronki

 

Misie

 

Motylki

 

Wiewiórki