przedszkolakiW dniu 8 kwietnia grupa „Krasnale”, „Biedronki” oraz „Misie” pojechały na swoją pierwszą, przedszkolną wycieczkę.

Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do kształtowania umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Pozwoliła rozładować dziecięcą energię i – co najważniejsze – przysporzyła moc radosnej zabawy!

W sali zabaw „Nibylandia” dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. poziomowego labiryntu z przeszkodami, zjeżdżalni, basenu z kulkami, dmuchańca do skakania i wielu innych rozrywek. Zadowolone, lekko zmęczone, lecz pełne wrażeń dzieci wróciły  do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą to miejsc.

Biedronki

Krasnale