bal„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w dniu 28 lutego i 1 marca. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały dzieci przebrane w różne stroje karnawałowe. Przedszkolaki świetnie się bawiły. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i „kaczuch”. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na poczęstunek, jak również na pamiątkowe zdjęcia. Wspólna zabawa dostarczyła wielu radosnych wrażeń, dzień ten zapisał się w pamięci przedszkolaków jako miłe wspomnienie.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i słodkiego poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Wiewiórki

Biedronki