przedszkole, Mikołaj„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
 Święty Mikołaj chodzi po świecie.
 Dźwiga swój worek niezmordowanie
 i każde dziecko prezent dostanie.
 A kiedy rozda już wszystkie prezenty,
 wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia jest długo wyczekiwanym dniem przez wszystkie dzieci. Dlatego tego dnia wszystkie przedszkolaki już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „mikołajowych dzwoneczków”. Na szczęście Mikołaj nie kazał na siebie długo czekać i gdy tylko przekroczył przedszkolne progi na twarzach dzieci od razu pojawiła się ogromna radość i przejęcie. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, a na plecach dźwigał duży worek z prezentami!

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!