Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły dołączyli do międzynarodowego projektu „Trace of my Family, Me”, który jest realizowany poprzez platformę ETwinning od stycznia 2021 i potrwa do kwietnia 2021. Podczas tego projektu będziemy współpracować ze szkołami z Turcji, Rumunii i  Gruzji. Będziemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem oraz poznawać kulturę i tradycje krajów partnerskich.

Celem projektu jest uświadomienie uczniom wartości rodziny, tak aby rozumieli miejsce i znaczenie rodziny w społeczeństwie i w wychowaniu.

Uczniowie będą poznawać i uczyć się obsługi narzędzi web2.0, a następnie tworzyć prace i projekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Projekt będzie realizowany podczas zajęć z etyki , informatyki, języków obcych i literatury, muzyki, plastyki,  edukacji wczesnoszkolnej, religii itp.