Szanowni Państwo, od wielu lat tradycją naszej szkoły było wspólne kolędowanie całej społeczności szkolnej i lokalnej podczas corocznego Wieczoru Kolęd. Dziś niestety sytuacja epidemiczna nie pozwala nam na zaproszenie Państwa w mury naszej szkoły, co musimy przyjąć i zaakceptować dla naszego wspólnego dobra - mając na myśli zdrowie nas wszystkich. Zatem dziś wirtualnie zapraszamy Państwa do wspólnego kolędowania z naszymi uczniami i wspomnień z minionych lat.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami pozwolił na chwilę refleksji i sprawił Państwu odrobinę radości. Z początkiem Nowego Roku życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze, by czas, który jest przed nami przyniósł nam powrót do normalności, bez obaw i lęków.