Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

„A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna
Od domu do domu ciężką pracę ma
Jego piękną brodę pokrył srebrny lód
Gdyby tak biedaczek już odpocząć mógł!„

6 grudnia z workiem pełnym prezentów przybył również do naszego przedszkola. Gdy po przedszkolnym korytarzu rozniosło się radosne „ho, ho, ho”, wszystkie dzieci wiedziały, że za chwilkę w drzwiach ich sali pojawi się właśnie on… Święty Mikołaj!

Wszystkie grupy długo przygotowywały się na tę wyjątkowe odwiedziny.  Gdy Mikołaj rozsiadł się wygodnie, dzieci przywitały gościa i w ramach podziękowania za przybycie wyrecytowały dla Świętego Mikołaja wierszyki i zaśpiewały piosenki. Gdy dzieci zaprezentowały swoje talenty, przyszedł długo wyczekiwany moment – wręczenie prezentów. Mikołaj niczym gwiazdor dzielnie pozował do zdjęć, biorąc na kolana wszystkie dzieciaki.

Atmosfera w tym dniu była magiczna, a każdy przedszkolak został obdarowany prezentem.  Bardzo dziękujemy Mikołaju za odwiedziny i do zobaczenia za rok!