Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Na początku grudnia, kiedy czuliśmy już klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki z grup: „Motylki” oraz „Biedroneczki” odbyły magiczną wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów w Katowicach.

Podczas tej bajecznej podróży dzieci przeobraziły się w pomocników Elfów i pomogły rozwikłać tajemnicę Niedokończonej Zabawki. Aby rozszyfrować tę zagadkę musiały poradzić sobie z wieloma zadaniami. Rozwiązywały zagadki logiczne, zadania edukacyjne oraz wykazały się ogromnymi umiejętnościami zręcznościowymi i ruchowymi. Po przejściu wszystkich punktów z atrakcjami na dzieci czekała wizyta u Świętego Mikołaja. Spotkanie odbyło się w jego chatce, która była bardzo przytulna i czuć było w niej „magię Świąt”. Każde dziecko usiadło Mikołajowi na kolanach i otrzymało od niego imienny dyplom „Pomocnika Świętego Mikołaja”. Mikołaj podziękował wszystkim dzieciom za pomoc Elfom w Wielkiej Fabryce Zabawek. Był to niesamowity dzień pełen wrażeń. Dzieci wróciły do przedszkola zmęczone, ale bardzo zadowolone i szczęśliwe.