Aleksandra Szkoda napisała najciekawszy list walentynkowy.

kilka dni temu otrzymaliśmy następującą wiadomość:

„Nagrodę główną w kategorii MŁODZIEŻ otrzymuje - Aleksandra Szkoda z miejscowości Ujejsce.

Miło nam także poinformować, że MCSM przyznało nagrodę specjalną dla uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolenego w Wojkowicach Kościelnych, za przesłanie największej liczby prac konkursowych. Nagrodą jest nocleg w MCSM w wybranym terminie dla ośmiorga uczniów (uczestników konkursu) oraz dwóch opiekunów.

Nagrody dla zwycięzców ufundowali:

Koordynator Regionalny firmy AVON Pani Małgorzata Pertus – zestawy kosmetyków AVON (nagroda główna)

Partner XXI KLEKS w Toruniu – eleganckie długopisy (nagroda główna i wyróżnienie)

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu – zestaw gadżetów z logo MCSM (nagroda główna i wyróżnienie)

Fundacja „Łączymy pokolenia” – papeteria listowa (nagroda główna i wyróżnienie)”.

Niech podsumowaniem tej wiadomości będzie cytat „ Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko i osiągnąć wiele”

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym osobom dziękujemy za udział i przesłanie bardzo ciekawych prac.