27 maja uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt prezentować swoje umiejętności i talenty artystyczne w I Integracyjnej Scenie Prezentacji Nauczycieli i Uczniów na scenie Zespołu Śląsk w Koszęcinie. To wielkie wyróżnienie dla naszego zespołu wokalno instrumentalnego, który otrzymał zaproszenie na tę uroczystość podczas Koncertu Galowego X Regionalnego Przeglądu Pieśni Pasyjnej i Pokutnej, gdzie dostrzeżony został jako „perła koncertu” przez organizatorów sceny prezentacji.

W Koszęcinie zaprezentowana została przez naszych uczniów i nauczycieli składanka piosenek turystycznych, które swym rytmem podbiły całą zgromadzoną publiczność.

Na scenie występowała elita szkolnych zespołów artystycznych i solistów z całego województwa śląskiego. To ogromne wyróżnienie znaleźć się w takim gronie. Gratulujemy!